Řízení strojů

Provádíme řízení strojů a technologií „na klíč“, tj. kompletní dodávku řízení a výbavy elektro, to znamená vypracování projektu elektro, výrobu a dodávku elektrozařízení, následně montáž na technologii, tvorbu programového vybavení a odladění celé aplikace.

Řídící systémy

PLC automaty

Řízení strojů a linek provádíme programovatelnými logickými automaty PLC - zejména Siemens (Simatic S7-1500, S7-1200, .. ), ale i Beckhoff, Mitsubishi, Allen Bradley, Festo, Wago, Omron, National Instruments, .. či průmyslovými PC.

Sběrnice

V našich aplikacích využíváme různých průmyslových sběrnic (Profinet, EtherCat, ASI, CAN, atd.).

Uživatelské rozhraní

Samozřejmou součástí našich řídicích systémů je uživatelské rozhraní včetně vizualizace průběhu a výsledků (Human Machine Interface - HMI).

Robotizace

Nasazujeme standardní kloubové roboty, ale i roboty kolaborativní, které mohou pracovat současně s obsluhou – viz Robotizace.

IT služby

Součástí našich dodávek řízení jsou dle požadavků zákazníka i související IT služby, tj. sběr, ukládání a vyhodnocení naměřených dat, návaznost na IT systémy zákazníka, či přímo pružné výrobní systémy dle Industry 4.

Dálková správa

Tam, kde je to možné, využíváme dálkovou správu aplikací za účelem diagnostiky a servisu (prostřednictvím zabezpečeného přenosu po LAN či GSM).

Projekce a výroba zařízení elektro

Provádíme kompletní návrh elektro slabo i silnoproudý v návrhovém software EPLAN. 

Dle zpracovaných projektů provádíme kompletní výrobu zařízení elektro – stavbu rozvaděčů i montáž na strojích.